Edo Kyoto-Hacking Community
Logheazate!Rapid,gratis si usor
Edo Kyoto-Hacking Community
Logheazate!Rapid,gratis si usor
Edo Kyoto-Hacking Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Demonic Hacking
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Urati Bun Venit lui adevaratul CODEBREAKER!Pe data de 1 August ni se va alatura si Blink

 

 Edo Kyoto Part 2

Go down 
AuthorMessage
UnOfficialKode
Owner
Owner
UnOfficialKode


Posts : 105
Join date : 10/07/2012
Age : 29

Hacker Profile
Experience:
Edo Kyoto Part 2  Left_bar_bleue30/100Edo Kyoto Part 2  Empty_bar_bleue  (30/100)
Hacker Level: 3
Class: Account

Edo Kyoto Part 2  Empty
PostSubject: Edo Kyoto Part 2    Edo Kyoto Part 2  EmptyTue Aug 07, 2012 3:02 am

Dupa cum bine ati citit ce a scris Kira tin sa va spun ca totul s-a intamplat si eu am ramas lider pana cand va incepe partea a3-a.Da asa este perioada cu Kira ca si lider a fost Part 1 din acest frumos anime intitulat Edo Kyoto.Acum a venit timpul pentru Part 2 unde ne-am luat adio pentru totdeauna de la Blink si de la Amn3 care au murit apoi Kira,Nebula si Mia-San au avut oportunitati sa lucreze in strainatate.Noi care am mai ramas Sparkk,Lorii,SlimKod3,DubstepBreaker vom incerca sa pastram ce am creat in partea 1 si vom adauga si alte lucruri.Va fi greu la inceput dar nu o sa-l dezamagesc pe Kira si sper ca nici voi.Detaliile nu o sa le spun in acest post insa le vom discuta si vom actiona ca atare.Eu va urez succes la toti si bafta la hackerit si va invit sa va alaturati mie(cei care au ramas)
Back to top Go down
 
Edo Kyoto Part 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EDO KYOTO DOWN
» Farewell Edo Kyoto
» Programe Edo Kyoto
» Edo Kyoto War Team!
» Edo Kyoto-Official

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edo Kyoto-Hacking Community :: Noutati-
Jump to: